HAKKIMIZDA

Yüksek Kaliteli Valf Çözümleri

Kalıcı ve Sorunsuz Çözüm Bulmak Nihai Hedefimiz!

2011 yılından bu yana ekibimiz sektörün ihtiyaçlarını anlamak ve tüm bu ihtiyaçlara hizmet verecek güvenilir ürünler yaratmayı başarmıştır.

2011 yılından beri emniyet valfleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi lokasyonunda üretim yapmaktadır. Ham malzemeden üretime, üretimden valflerin test edilmesine kadar tüm süreç şirketimiz tarafından yürütülmektedir. Kiatork, emniyet tahliye vanaları serisini (yaylı, pilot uyarılı, termal ve kompakt) üretmek için araştırma ve mühendislik alanında uzmanlaşmıştır. Gaz işleme, dağıtım, petrol üretimi, rafineri, gemi inşaatı, su ve atık su ve petrokimya endüstrileri dahil olmak üzere birçok farklı pazar sektöründe hizmet veriyor ve çözümler sağlıyoruz. Valflerimiz tüm uluslararası kodlara göre tasarlanabilmekte ve çok çeşitli malzemelerden üretilebilmektedir. Üretim süreci boyunca hem Kiatork hem de satın alınan malzemeler incelenerek çok sayıda kontrol gerçekleştirilir. Kiatork olarak ürünlerimiz, API520/526/527 ve ASME SECVIII standartlarına göre ve aşağıdaki gruplarda üretilmekte ve asarlanmaktadır.

Bazı Harika Gerçekler

Rakamlar ile Kiatork

Products
0
Years of Experience
0
Completed Projects
0

Kalite önce gelir! En küçük valfi üretirken bile her dakika detayının incelendiğinden emin oluyoruz. Odak noktamız emniyet, müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetidir.

Unutmayınız ki SAFETY FİRST !

Yenilikçi Çözümler

Her zaman sektör ihtiyaçlarına göre ürün yelpazemizi genişletiyor, değişen ihtiyaçlar karşısında tasarımlarımızı güncelliyoruz.

Eşsiz Kalite

Amacımız tak ve unut prensibini gerçekleştirmektir. Bu amaç ile en yüksek kalite malzemeler seçiyor ve kusursuz üretimi hedefliyor ve gerçekleştiriyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınıza mükemmel çözüm için güvenebileceğiniz üreticiyiz. Emniyet güven ile başlar !

Daha kolay emniyet valfi çözümleri ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşın!

Scroll to Top